Media o nas

Napisali o nas

Kocham zapinam

Podnóżek samochodowy KneeGuardKids

Kiedy dzieci jeżdżące, do tej pory, tyłem przesiadają się w fotelik z grupy 15-36 kg zazwyczaj są w szoku. Dziwi je wszystko – świat oglądany za oknem z zupełnie innej perspektywy, pas samochodowy, który nie trzyma z całej siły uniemożliwiając ruchy, brak wygodnego podparcia dla nóg. Często dzieciaki, które przesiadły się do fotelika FWF stają się niespokojne, marudne i nieznośne w czasie podróży. Postaram się dziś opowiedzieć i wyjaśnić dlaczego tak się dzieje.

Więcej

Matka Wariatka

Podnóżek do fotelika samochodowego – po co to komu?

Kopanie w siedzenie osoby siedzącej z przodu, wiercenie się, częste zmiany pozycji, nerwy – znacie to? Ja bardzo dobrze. Co prawda z czasem podróże z dziećmi wyglądają coraz lepiej, ale pierwsze dwa lata to był istny hardcore. Teraz dzieciom zdarza się marudzić coraz rzadziej i nierzadko znamy powód tego marudzenia. Najczęściej jest to zbyt długa podróż bez postoju. No bo ile można siedzieć w jednej pozycji ze zwisającymi nogami?

Więcej

Mówili o nas

Polsat Rodzina

Podnóżek KneeGuardKids w Polsat Rodzina - Mamma Mia odc. 77

Czy jadąc autem jesteście pewni, że nogi Waszych dzieci odpoczywają i relaksują się tak, jak Wasze? Koniecznie zobaczcie co o podnóżku KneeGuardKids mówią w programie Mamma Mia na antenie Polsat Rodzina. Zapraszamy!

Pytanie na śniadanie

Podnóżek KneeGuardKids w Pytaniu na Śniadanie

Niezmiernie cieszymy się, że akcja "STOP luźno zwisającym nogom w aucie" dociera do coraz szerszego grona odbiorców. W końcu bezpieczeństwo i komfort podróży dzieciaków są najważniejsze! Zobaczcie, jak podnóżek KneeGuadKids prezentował się w Pytaniu na Śniadanie.

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek