5 pomysłów na idealne wakacje

gadzety-dla-dzieci

Rok szkolny zbliża się ku końcowi, a to oznacza upragnione przez wielu wakacje. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu, jak je spędzić ze swoimi pociechami, to przychodzimy Wam z pomocą. Poznajcie nasze sprawdzone propozycje, jak spędzić idealne i bezpieczne wakacje z dziećmi.

1. Wakacje na wsi

Nie ma lepszego czasu na odkrywanie piękna przyrody niż wakacje. Długie letnie dni i ciepłe wieczory zachęcają do spacerów, wylegiwania się w hamaku oraz wycieczek rowerowych.  Najlepszym miejscem do złapania kontaktu z naturą będzie wieś. W Polsce agroturystyka staje się z roku na rok coraz popularniejsza. Głównie za sprawą tęsknoty za prostotą życia na wsi, kontaktem ze zwierzętami oraz pysznym naturalnym jedzeniem. Gwarantujemy Wam, że Wasze dzieci będą tym pomysłem zachwycone. Takie proste czynności, jak bieganie po łące wylegiwanie się na kocu lub obserwowanie zwierząt w zagrodzie, będzie dla Waszych pociech ogromną przygodą.

2. Kemping pod gwiazdami

Chcielibyście, aby Wasze dzieci miały niezapomniane wspomnienia z wakacji? Wyjazd pod namiot będzie na pewno wyjątkowym przeżyciem dla Waszych pociech. W tym przypadku celem podróży nie będzie konkretne miejsce, a nowe doświadczenia, które dziecko zdobędzie, spędzając czas w mniej komfortowych warunkach, w bliskości z naturą. Rodzinne spanie pod namiotem to także możliwość nawiązania lepszej więzi z dzieckiem i pokazanie mu troszkę innego świata.

3. Wakacje w mieście

Wakacje w mieście wydają Wam się nudne? Nic z tych rzeczy! Duże miasta każdego roku przygotowują szeroką ofertę edukacyjną i wypoczynkową dla rodzin z dziećmi. Będziecie mogli zwiedzać muzea, parki rozrywki, a także uczestniczyć w festiwalach, które często odbywają się wprost na ulicach. Przed podróżą sprawdźcie, które miasto ma dla Was najatrakcyjniejszą ofertę i ruszajcie w drogę! Pamiętajcie tylko o bezpieczeństwie podróży i zadbajcie o komfort Waszych pociech, montując wygodny podnóżek do auta KneeGaurdKids, który idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnych wojaży.

4. Domki na drzewach

Jeżeli jesteście znudzeni standardową ofertą noclegową, to polecamy Wam spędzić swój urlop w … domkach na drzewach. Ta coraz popularniejsza forma budowy ośrodków wypoczynkowych, skradnie serce nie tylko Waszych dzieci. Bo kto by nie chciał obudzić się wśród śpiewu ptaków z widokiem na korony drzew? Ta forma wypoczynku przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy są zmęczeni wrzawą miast i pragną wypocząć na łonie natury. A czy istnieje lepszy sposób na obcowanie z naturą niż spanie wśród wierzchołków drzew?

5. Parostatkiem w piękny rejs

Ostatnia nasza propozycja jest skierowana do miłośników żeglarstwa. Rodzinny wyjazd pod żagle może być niezwykłym przeżyciem dla Was i Waszych dzieci. Codzienne zawijanie do innego portu, zwiedzanie miasteczek, kosztowanie lokalnych specjałów i spanie w kajucie z pewnością na długo zapadną w Waszą pamięć. Dodatkowo może to być doskonały pretekst, aby nauczyć Wasze pociechy kilku przydatnych węzłów żeglarskich i pokazać piękno i różnorodność otaczającego ich świata.

Tags: , , , ,

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek