Co kupić dziecku na Mikołaja?

prezent-na-mikolaja-podnozek-samochodowy-kneeguardkids

Czy Twoje dziecko napisało już list do Świętego Mikołaja? Nie? To czas najwyższy! Odliczanie do 6 grudnia trwa. Szczególnie w wykonaniu najmłodszych. W końcu to jeden z najbardziej magicznych dni w całym roku, w którym spełniają się marzenia tych małych i tych nieco większych. Pamiętaj, że Ty także możesz poprosić Mikołaja o prezent. Tym bardziej w imieniu Dziadków czy Cioci i Wujka, którzy tak często mają problem z zakupem odpowiedniego prezentu dla Twojego maluszka!

Jaki prezent na Mikołaja wybrać?

Czy wiesz, że to pytanie pojawia się w wynikach wyszukiwania w Google ponad 29 milionów razy? To dużo, prawda? Tak wiele osób szuka inspiracji i pomysłów. My postanowiliśmy Ci pomóc i z całej masy pomysłów wybraliśmy… dosłownie jeden. Czy jesteś zaskoczony? Być może tak, ale skoro powiedzieliśmy głośno i wyraźnie STOP luźno zwisającym nogom w aucie, to powtórzymy to kolejny raz przy okazji świątecznych zakupów.

Podnóżek samochodowy – najlepszy prezent mikołajowy!

Podnóżek samochodowy KneeGurdKids3 to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka od Świętego Mikołaja. Dlaczego? Powodów jest wiele, ale przedstawimy Ci te najważniejsze.

Po pierwsze, podnóżek podnosi bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas podróży. Stabilne podparcie nóg sprawia, że dziecko zachowuje odpowiednią pozycję ciała. Nie trzyma nóg na fotelu pasażera, nie krzyżuje ich. To bardzo ważne, szczególnie w chwili gwałtownego hamownia czy kolizji.

Po drugie, podnóżek zwiększa komfort podczas jazdy autem. Nóżki nie zwisają, nie pojawia się dyskomfort w postaci mrowienia czy drętwienia.

Po trzecie, zapewnia lepszą koncentrację kierowcy. Dzieci są spokojne, nie kopią w fotel, nie wiercą się i nie marudzą. Kierujący pojazdem może tylko i wyłącznie skupić się na jeździe.

Po czwarte, wyręcza rodziców w podnoszeniu często spadających podczas jazdy zabawek. Podstawa podnóżka KneeGuardKids3 ściśle przylega do fotela samochodowego, przez co zapewnia solidne podparcie nie tylko nogom, ale także różnym przedmiotom wypadającym z dziecięcych rączek.

Po piąte, to idealny prezent, który mogą zamówić u Świętego Mikołaja nie tylko rodzice, ale także dziadkowie, ciocia czy wujek.

Droga Babciu, drogi Dziadku! Ciocie i wujkowie! Kochani Rodzice! Gdzie Mikołaj znajdzie podnóżek?

Listę sklepów, w których dostępne są podnóżki KneeGuardKids3, znajdziecie TUTAJ.
Pamiętajcie, że świąteczny okres to czas wydłużonych dostaw! Jeśli chcecie, żeby worek Mikołaja był pełen prezentów, z których Wasze dziecko będzie zadowolone i które przyczynią się także do podniesienia jego bezpieczeństwa podczas podróży, to zamówcie podnóżek samochodowy KneegGuardKids3 już dziś!

Tags: , , , , , , , , ,

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek