Jakie korzyści dla Twojego dziecka oferuje podnóżek KneeGuardKids3?

orzysci-z-uzywania-podnozka-samochodowego

Często podróżujesz autem wraz z dziećmi? Zdarza się, że podczas jazdy wiele razy musisz upominać swoje pociechy słowami „usiądź spokojnie”? Jeśli Twoje odpowiedzi na te pytania są twierdzące, to czas najwyższy na bliższe przyjrzenie się podnóżkowi samochodowemu KneeGuardKids3.

 

KneeGuardKids - podnóżek do samochodu - slider - 4

 

Dlaczego warto korzystać z podnóżka samochodowego KneeGuardKids3?

Podnóżek KneeGuardKids3 przeznaczony jest dla dzieci w wieku od około 15 miesiąca życia aż do 9 roku życia, które podróżują w fotelikach przodem do kierunku jazdy. Jakie korzyści płyną z jego użytkowania?

 

1. Podnóżek KneeGuardKids3 zwiększa komfort dziecka podczas jazdy.

W dzisiejszych czasach dziecko spędza w samochodzie minimum godzinę dziennie (tak, tak – podróż do przedszkola czy szkoły, powrót w korkach, szybkie zakupy, popołudniowe zajęcia dodatkowe). Prawidłowe podparcie nóg dziecka podczas jazdy zdecydowanie zwiększa komfort jego podróży. W przypadku luźno zwisających nóg dzieci często odczuwają dyskomfort w postaci mrowienia czy drętwienia. Wówczas zaczyna się marudzenie, wiercenie, układanie nóg w dziwnych pozycjach, a co za tym idzie także i krzywienie kręgosłupa. Zapewniając podparcie stopom dziecka, eliminujemy te problemy.

2. KneeGuardKids3 to strażnik bezpieczeństwa.

My, jako rodzice, musimy dbać o zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci. Przygotowując się do podróży, myślimy przede wszystkim o zakupie bezpiecznego auta i fotelika z atestem. To jednak nie wystarczy. Jeśli dziecko układa podczas podróży nogi w dziwnych pozycjach, krzyżuje je, zapiera o przednie fotele, to niestety podczas ostrego hamowania czy kolizji, może dojść do ich uszkodzenia. Tego nie chcemy, prawda?
Co więcej, dzięki podnóżkowi KneeGuardKids3 wzrasta także i Twoje bezpieczeństwo. Dziecko, które ciągle wierci się w aucie bywa rozpraszające. Potrafi skutecznie zdekoncentrować kierowcę. Zapewniając mu komfort podczas siedzenia, zapewniasz sobie możliwość podróżowania w spokoju. To przekłada się na bezpieczeństwo podróży.

3. Podnóżek KneeGuardKids3 eliminuje wady postawy.

Współczesne tempo i styl życia sprawiają, że spędzamy w pozycji siedzącej wiele godzin. W szkole czy w przedszkolu, w pracy, także w podróży. Patrząc z medycznego punktu, nic dobrego z tego nie wynika. Coraz więcej osób boryka się z problemami wad postawy. Dotyczy to także dzieci.
Podnóżek KneeGuardKids3 pozwala na zmniejszenie ryzyka wystąpienia wad postawy, ponieważ w naturalny sposób skłania dzieci do zachowania odpowiedniej pozycji ciała. Stopy otrzymują solidne podparcie, krążenie krwi w nóżkach nie jest utrudnione, plecy dobrze przylegają do oparcia fotelika. To bardzo ważna kwestia, szczególnie w przypadku tak małych podróżników – tłumaczy Justyna Niedźwiecka, fizjoterapeuta.

Czy to wszystkie korzyści, które może przynieść Ci korzystanie z podnóżka samochodowego? Zapewne nie. Te należą jednak do priorytetowych kategorii.

Tags: , , , ,

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek