Odkrywamy Polskę z KneeGuardKids! Jakie atrakcje czekają na Was w województwie lubelskim?

kneeGuardKids-odkrywamy-polske

W naszym kraju wciąż jest wiele nie do końca odkrytych zakątków, które warto odwiedzić, zwłaszcza z dzieckiem. W nowej serii artykułów na naszym blogu będziemy przedstawiać kolejne, warte zobaczenia miejsca. Dziś zaczniemy od wyprawy na wschód Polski, do województwa lubelskiego. Które miejsca szczególnie polecamy odwiedzić w tym rejonie?

Magiczne Ogrody

Trzcianki to miejsce na mapie województwa lubelskiego, którego nie sposób ominąć, zwłaszcza kiedy podróżujecie całą rodziną. W zlokalizowanych tutaj Magicznych Ogrodach znajdziecie nie tylko figury bohaterów baśni, ale również ułożoną z nich historię. Oprócz tego najmłodsi mogą skorzystać z placów zabaw, ciuchci i licznych zjeżdżalni. Dla miłośników spokojnego odpoczynku również coś się znajdzie – właściciele udostępniają plażę, na której można pospacerować lub przycupnąć z książką.

Zoom Natury

Interesującym miejscem do odwiedzenia całą rodziną jest również Zoom Natury w Janowie Lubelskim. Piaszczyste plaże, park linowy oraz nowoczesne laboratoria edukacyjne to miejsca, w których wiele atrakcji znajdą nie tylko dzieci w wieku szkolnym, ale również nastolatkowie i dorośli.

Zoo w Zamościu

Miłośnicy zwierząt z pewnością znajdą interesujące ich stworzenia w zamojskim zoo. Oprócz ok. 260 gatunków zwierząt, dzieci mogą pobawić się w parku linowym. Mini zoo dla najmłodszych zachwyci przedszkolaków. Od listopada do lutego można odwiedzić zwierzaki zamieszkujące obiekt w godzinach 9:00-15:00, w marcu i październiku 9:00-16:00, kwietniu i wrześniu 9:00-18:00, a w maju i sierpniu 9:00-19:00.

Baseny i zalew w Krasnobrodzie

Dla miłośników rozrywek wodnych interesującym miejscem będzie z pewnością zalew w Krasnobrodzie. Znajdują się tam baseny dla dzieci o głębokościach od 30 cm do 50 cm, więc nawet najmłodsze dziecko będzie mogło popluskać się w wodzie w ciepły dzień. Oprócz tego gejzery podświetlane laserowo, plaża i plac zabaw dla najmłodszych gwarantują całodzienną rozrywkę dla rodzin.

Farma iluzji

Między Rykami a Garwolinem znajduje się miejsce, gdzie grawitacja i perspektywa stanowią tylko teorię. Mowa tu o Farmie Iluzji, która od kilku lat zachwyca odwiedzających w każdym wieku. Znajdziemy tam obiekty, przy których można zrobić wyjątkowe zdjęcia, a także liczne atrakcje związane z iluzją, parki linowe, place zabaw, a nawet zwierzaki.

Małe zoo w Turce

Turka to miejscowość w pobliżu Lublina, której niewątpliwą atrakcją jest małe Zoo. Znajdują się tam osły, muflony, wielbłądy, sarny i konie, które dzieci mogą pooglądać z bliska. Dodatkowe atrakcje stanowią park linowy, gokarty i place zabaw.

Mamy nadzieję, że podróżując po województwie lubelskim, odwiedzisz któreś z tych wyjątkowych miejsc. Do listy dodaj także koniecznie lubelską starówkę, na której wieczorem można obejrzeć magiczny pokaz fontann. Z pewnością członkowie Twojej rodziny zapamiętają taką wycieczkę na bardzo długo. Oczywiście nie zapomnij zabrać na wyjazd podnóżka KneeGuardKids, który zapobiega drętwieniu nóg oraz odciąża stawy dziecka, dzięki czemu może ono komfortowo i radośnie podróżować. Więcej o korzyściach płynących z używania podnóżka samochodowego przeczytasz w naszym poprzednim wpisie.

Tags: , , , , , , , , , ,

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek