Okiem eksperta – wywiad z Przemysławem Skrzypkiem ze sklepu Entliczek

27 marca 2019

entliczek-kneeguard

Komfort i bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy to najważniejsze kwestie dla każdego Rodzica. Długie wakacyjne wyjazdy czy też krótkie codzienne trasy – pokonywanie ich musi odbywać się w jak najbardziej sprzyjających Małemu Pasażerowi warunkach. Co zrobić, aby zapewnić mu wszystko, co najlepsze i nie popełnić „samochodowej gafy”? Czy masz już wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko w aucie? O opinię zapytaliśmy Pana Przemysława Skrzypka, eksperta działu foteliki i wózki w sklepie Entliczek, jednego z największych punktów handlowych w Krakowie z artykułami dziecięcymi.

 

KneeGuardKids: Panie Przemku, jest Pan pracownikiem topowego, wśród młodych rodziców sklepu z produktami i akcesoriami dla dzieci. Przyznam, że Państwa oferta jest niesamowicie szeroka. Chciałabym dzisiaj porozmawiać o komforcie i bezpieczeństwie dzieci podczas jazdy autem. Kiedy słyszy Pan takie zestawienie słów – jakie produkty przychodzą Panu na myśl jako pierwsze?

Przemysław Skrzypek: Oczywiście foteliki samochodowe, pokrowce, zasłony przeciwsłoneczne i wszelkie akcesoria pomocnicze takie jak zabawki czy lusterka pozwalające obserwować kierowcy to, co dzieci robią za jego plecami. Słowem najważniejsze rzeczy w wyprawce każdego zmotoryzowanego Rodzica.

 

KneeGuardKids: Poruszmy kwestię fotelików. Ich wybór jest ogromny i coraz trudniej zdecydować się na konkretny model. Na co zwrócić uwagę, wybierając fotelik samochodowy?

Przemysław Skrzypek: Tak, to prawda. Asortyment w tym zakresie jest bogaty. Posiadamy duży wybór fotelików przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. Oczywiście chętnie doradzamy w wyborze, zdając sobie sprawę z ogromnego problemu, przed jakim stają torpedowani różnymi informacjami rodzice. Wszystkie foteliki, które posiadamy w ofercie, są produktami atestowanymi, przechodzącymi szereg testów i prób.

 

KneeGuardKids: Czyli żadnych nowości?

Przemysław Skrzypek: Tutaj zawsze najważniejsze będzie bezpieczeństwo i komfort malucha, bez względu na panujące trendy. Trzeba zachować zdrowy rozsądek w wyborze i skupić się na faktycznych zaletach produktu i potrzebach dziecka. W kwestii fotelików i transportu dzieci trudno tak naprawdę mówić o absolutnych nowościach, jednak całkiem niedawno, kilka tygodni temu pojawił się bardzo ciekawy interesujący produkt. To podnóżek KneeGuradKids, dedykowany dzieciom przewożonym w fotelikach przodem do kierunku jazdy. Mamy go oczywiście w ofercie. Dodam, że byliśmy pierwszym sklepem, w którym ten produkt można kupić.

 

KneeGuardKids: Bardzo miło nam to słyszeć! Czy otrzymali Państwo już jakiś feedback od swoich klientów dotyczący podnóżków?

Przemysław SkrzypekTak, często zdarza się, że nasi klienci przy kolejnych zakupach dzielą się z nami swoimi opiniami o produktach. Świadomi rodzice chwalą jego właściwości ergonomiczne, poprawiające komfort jazdy dziecka z podpartymi nóżkami zamiast z luźno zwisającymi kończynami. Co ciekawe, zdarza się, że odwiedzają nas znajomi klientów, którzy zobaczyli podnóżek na żywo u nich w samochodzie. Rodzice dostrzegający, że ich dziecku nie jest wygodnie z wiszącymi nogami, szybko podejmują decyzję o zakupie.

 

KneeGuardKids: Czy polecają Państwo ten produkt swoim klientom?

Przemysław Skrzypek: Tak, wspominamy o nim przy okazji kupna fotelika. Zazwyczaj rodzice nie wiedzą o wszystkich możliwościach i korzyściach, jakie oferuje ten podnóżek. Część ludzi po prostu nie ma jeszcze świadomości, że jest taki produkt. Tymczasem podnóżek KneeGuradKids ma dwa warianty montażu, jeden dla dzieci do 4 lat i drugi dla dzieci starszych, jeżdżących w fotelikach 15-36 kg. Produkt jest kompatybilny z praktycznie wszystkimi fotelikami skierowanymi przodem do kierunku jazdy. Nie można go montować jedynie wtedy, gdy używamy bazy z nogą wspornikową.

 

KneeGuardKids: Co najbardziej interesuje rodziców?

Przemysław Skrzypek: Bardzo chętnie słuchają o jego pozytywnym wpływie na prawidłową pozycję siedzącą w foteliku oraz o tym, że wspiera rozwój kostno-stawowy, odciążając mięśnie i stawy malucha. Muszę jednak przyznać, że szczególnie czujnie nadstawiają uszu, kiedy dochodzimy do jego właściwości uspokajających dziecko podczas jazdy. Podparcie pod nogami wpływa na podświadomość dzieci, czują się one bezpieczniej w samochodzie. Wielu rodziców pyta, czy jest szansa, że po zamontowaniu podnóżka dzieci przestaną kopać w oparcie przednich foteli (śmiech).

 

KneeGuardKids: Faktycznie, mało kto lubi czyścić tapicerkę. Czy jest możliwość „przymiarki” w sklepie? Zapewne są rodzice, którzy zanim kupią podnóżek chcieliby zobaczyć na własne oczy jak działa?

Przemysław Skrzypek: Oczywiście, tak jak w przypadku fotelików, zapraszamy wszystkich rodziców, by razem z dziećmi sprawdzili podnóżek KneeGuardKids przed zakupem. Możemy go również pomóc zamontować w samochodzie, choć instalacja akurat jest intuicyjna i nie powinna nikomu sprawić kłopotu. Zwłaszcza, że producent zadbał o wideo instrukcję.

 

KneeGuardKids: Dziękujemy serdecznie za rozmowę!

 

entliczek-kneeguard

Ostatnie wpisy

Dlaczego nawet najlepszy fotelik nie zapewnia komfortu małym pasażerom?
Dla kogo przeznaczony jest podnóżek KneeGuardKids3?
Jakie korzyści dla Twojego dziecka oferuje podnóżek KneeGuardKids3?
Co kupić dziecku na Mikołaja?
5 pomysłów na zabawy w podróży

Tagi

zwisające nogi
Zdrowy kręgosłup dziecka
zdrowy kręgosłup
zdrowie dziecka
zabawy z dziećmi w domu
zabawy z dziećmi
zabawy z dzieckiem w aucie
zabawy z dzieckiem
zabawy w domu
zabawy sportowe
zabawy ruchowe
zabawy plastyczne
zabawy na jesień
zabawy manualne
wywiad z ekspertem
wyprawy z dzieckiem
wyjazd nad morze
wyjazd na wakacje z dzieckiem
wyjazd na wakacje we wrześniu
wyjazd na ferie
wiozenne wycieczki z dziećmi
wiosenne wycieczki
weekendowe wyjazdy z dzieckiem
wakacje za granicą z dziećmi
wakacje za granicą
wakacje z dziećmi
wakacje we wrześniu
Wakacje w Polsce z dzieckiem
wakacje w Polsce
wakacje
wady postawy u dzieci
użądlenia owadów
ustawienia fotela i kieronicy
umysł dziecka
udary słoneczne
u kubusia
świąteczne porządki
Świat Przyjazny Dziecku
stop zwisającym nogom
stop luźno zwisającym nogom w aucie
sposoby na przeziebienie
słuchowiska dla dzieci
slaskie
śląsk
skrzywienie kręgosłupa
sklep z artykułami dla dzieci
Samochodowe wakacje z dzieckiem
samochód
rzeczy dla dziecka
rozwój dziecka
rok szkolny
przygotuj dziecko na wiosnę
przygotowania do wiosny
przyczyny kolizji drogowej
przedszkole
przedszkolak
prezenty świąteczne
prezenty na zajączka
prezenty na święta
prezent na mikołaja
prezent mikołajowy
prawidłowa pozycja ciała za kierownicą
prawidłowa pozycja ciała dziecka podczas jazdy autem
porady rehabilitanta
porady fizjoterapeuty
pomysły na zabawy z dziećmi
pomysły na wakacje
Pomysły na jesienne zabawy z dziećmi
pomysł na prezent
pokój malucha
pokój dziecka
podstawka pod nogi do fotelika
Podróżowanie autem w mieście z dzieckiem
podróże z dziećmi
podróż z kneeGuradKids
podróż z dziećmi
Podróż z dzieckiem cierpiącym na chorobę lokomocyjną
podróż z dzieckiem
podróż autem z dziećmi
podróż autem
podóżek samochodowy dla dzieci
podnóżek samochodowy
Podnóżek KneeGuardKids na świąteczny wyjazd
podnóżek KneeGuardKids
Podnóżek KneeGuard Kids
podnóżek Knee Guard Kids
podnóżek do fotelika
podnóżek do auta podnózek samochodowy
podnóżek do auta dla niepełnosprawnego dziecka
podnóżek do auta
podnóżek dla dziecka
podnóżek dla dzieci do auta
podnóżek dla dzieci
podnóżek
opieka nad dzieckim
oparzenia słoneczne
okiem eksperta
odkrywamy polske z kneeguardkids
nowy rok szkolny
nowe przedszkole

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź listę sklepów lub zamów online z bezpłatną dostawą.