KneeGuardKids – poznaj bliżej podnóżek samochodowy!

podnozek-samochodowy-blog

Podnóżek samochodowy KneeGuardKids3 to innowacyjny produkt, który zwiększa komfort i bezpieczeństwo dzieci podczas podróży. Zapewnia on optymalne podparcie dla stóp i dlatego maluchy łatwiej utrzymują prawidłową pozycję ciała w foteliku. Dodatkowo podnóżek eliminuje także uczucie dyskomfortu, które pojawia się, gdy nogi dziecka luźno zwisają. To bardzo ważne kwestie, na które nie zawsze jednak zwracamy uwagę. W tym artykule zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania. Mamy nadzieję, że dzięki temu jeszcze lepiej poznacie nasz produkt i przekonacie się o szeregu korzyści, jakie on oferuje.

Dla kogo przeznaczony jest podnóżek samochodowy KneeGuardKids3?

Z podnóżka samochodowego KneeGuardKids3 mogą korzystać dzieci w wieku od około 2 do 9 lat, które podróżują w fotelikach skierowanych przodem do kierunku jazdy. Podnóżek pomaga im podeprzeć nóżki za każdym razem, gdy jadą samochodem.

Czy podnóżek pasuje do wszystkich aut?

Tak. To, na co jedynie warto zwrócić uwagę przed zakupem podnóżka samochodowego, to odległość pomiędzy fotelem przednim a tylną kanapą w aucie. Przestrzeń niezbędna dla zamocowania podnóżka wynosi 22 cm.

Czy podnóżek KneeGuardKids można zamontować do każdego fotelika samochodowego?

Podnóżek KneeGuardKids pasuje do każdego fotelika samochodowego, skierowanego przodem do kierunku jazdy i niewyposażonego w bazę z podpórką.

Czy podnóżek samochodowy KneeGuardKids przeszedł testy zderzeniowe?

Oczywiście, że tak! Podnóżek KneeGuardKids3 pozytywnie przeszedł testy zderzeniowe, które można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Podnóżek KneeGuardKids3 posiada także certyfikat wydany przez TÜV Nord.

W jaki sposób należy zamontować podnóżek?

Podnóżek KneeGuardKids3 można montować w pojazdach wyposażonych w system ISOFIX, jak i bez niego. W pudełku, które otrzymacie od nas po zakupie, znajduje się szczegółowa instrukcja montażu. Jest to bardzo prosta i intuicyjna czynność, która zajmuje dosłownie kilka minut. Zachęcamy także do zapoznania się z 3 minutowym filmem instruktażowym, który przestawia montaż podnóżka.

Czy podnóżek można regulować?

Podnóżek jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat. W związku z tym musi mieć duży zakres regulacji, który umożliwia jego „rośnięcie” wraz z dzieckiem. Dla małych dzieci, w wieku do 3 lat, podstawa pod stopy montowana jest pod kątem, co zapewnia możliwość pełnego oparcia stóp. Wraz ze wzrostem dziecka należy stopniowo obniżać położenie podestu, dopasowując go do długości nóg dziecka. Podnóżek posiada bardzo duży zakres regulacji wysokości, który wynosi aż 38 cm – z interwałem co 0,7 cm.

Gdzie można kupić podnóżek KneeGuardKids?

Podnóżek KneeGuardKids można kupić w sklepach stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całej Polski, jak i w Internecie. Szczegółowa lista dostępna jest na naszej stronie internetowej w zakładce „Gdzie kupić?”. Jest ona na bieżąco aktualizowana. Jesteśmy także otwarci na nowe propozycje – jeśli w Twoim regionie podnóżek jeszcze nie jest dostępny, koniecznie daj nam znać – napisz na adres info@kneeguardkids.pl lub zadzwoń: +48 728 972 202. Postaramy się go dostarczyć do najbliższego sklepu.

Ile kosztuje podnóżek KneeGuardKids3?

Cena podnóżka może nieznacznie różnić się w zależności od sklepu, w którym chcesz go kupić. Zazwyczaj będzie to 269 PLN.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące podnóżka, to zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage na Facebooku oraz bloga. Znajdziesz tam szereg informacji dotyczących samego podnóżka, jak i aktualności firmowych, czy porad dotyczących organizacji komfortowych i bezpiecznych podróży z dziećmi.

 

Tags: , , , , ,

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek