Podnóżek dla dzieci do auta KneeGuardKids – dlaczego otrzymał nagrodę od National Parenting Product Awards?

podnóżek-kneeguardkids-otrzymał-prestiżową-nagrodę

Co roku gremium National Parenting Product Awards wybiera spośród tysięcy produktów te, które sprzyjają rozwojowi dzieci i wpływają pozytywnie na ich bezpieczeństwo. Jak sami o sobie mówią, ich misją jest znalezienie i zaprezentowanie najlepszych zabawek i produktów dla dzieci oraz całych rodzin. W 29 edycji wśród nagrodzonych produktów znalazł się także nasz podnóżek samochodowy KneeGuardKids. Co sprawiło, że otrzymał on tak znaczące wyróżnienie?

Podnóżek KneeGuardKids – jakie korzyści oferuje dzieciom?

Pomaga utrzymać prawidłową pozycję ciała podczas jazdy autem

Podnóżek KneeGuard Kids został zaprojektowany tak, aby zapewnić dzieciom komfort podczas przejażdżek samochodem i zwiększyć ich bezpieczeństwo. Dzięki prawidłowemu podparciu stóp dziecka zmniejsza obciążenie kolan i ud. Eliminuje też nadmierne przeciążenie mięśni, odciąża stawy i zapewnia prawidłowy przepływ krwi. Prawidłowo podparte nóżki nie drętwieją i tym samym utrzymanie prawidłowej pozycji ciała podczas jazdy samochodem jest o wiele prostsze.

Podnóżek KneeGuardKids zwiększa bezpieczeństwo

Czy wiesz, że fotelik zapewnia dzieciom najwyższy poziom bezpieczeństwa wtedy, gdy dziecko siedzi w nim w prawidłowej postawie, którą często widzimy na relacjach z testów zderzeniowych? Jeśli dziecko podczas podróży układa nogi w dziwnej pozycji, krzyżuje je, zapiera o przednie fotele, to niestety podczas ostrego hamowania czy kolizji, może dojść do ich uszkodzenia. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi podnóżek samochodowy, który zapewnia dziecięcym stopom solidne podparcie i pomaga utrzymać prawidłową pozycję ciała. Tym samym bezpieczeństwo podczas podróży wzrasta.

Podnóżek samochodowy podnosi komfort jazdy dzieci

Codzienne podróże do szkoły czy przedszkola, na zakupy, krótki wypad za miasto czy na wakacje – wszędzie tam zwykle podróżujemy autem. Wiele dzieci podczas jazdy samochodem odczuwa dyskomfort z powodu mrowienia i drętwienia w nóżkach. Wówczas zaczynają się wiercić, często zmieniać pozycję i zadawać chyba wszystkim znane pytania: „daleko jeszcze?”, „kiedy dojedziemy?”. Rozwiązaniem problemu jest właśnie podnóżek KneeGuardKids. Dzieci mogą na nim stabilnie oprzeć stopy i podróżować w komfortowych warunkach.

Czy teraz już wiesz, dlaczego podnóżek do auta KneeGuardKids otrzymał nagrodę NAPPA?

Produkt podbił serca jurorów, ponieważ rozwiązuje często pojawiające się problemy z dostosowaniem bezpiecznej pozycji podczas jazdy autem wymuszanej przez fotelik do fizjonomii dzieci. National Parenting Product Awards docenił również skuteczność podnóżka przy eliminacji nadmiernego przeciążenia mięśni ud i odciążeniu stawów. Uwadze jurorów nie uszła również sama konstrukcja KneeGuardKids. Dzięki możliwości regulacji wysokości podnóżka, jak i podestu produkt rośnie wraz z dzieckiem.

 

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek