KneeGuardKids – ratunek dla drętwiejących nóg dzieci

kneeguardkids-podnozek

Czy zastanawiała Cię kiedyś pozycja, którą dziecko przyjmuje podczas jazdy samochodem? Oczywiście jest ustalona i bezpieczna… jednak czy jest dla niego w pełni komfortowa? Dlaczego tak wiele maluchów źle znosi podróże samochodem? Czy ma to jakiś związek z fotelikiem? Postaramy się odpowiedzieć na te wszystkie pytaniaiprzedstawićbliżejnowość-podnóżekKneeGuardKids!

Drętwiejące nogi – odkryj przyczynę tych dolegliwości!

Proponujemy Ci mały test. Usiądź na wysokim krześle, np. na tzw. hokerze i postaraj się wytrzymać w takiej pozycji chwilę, nie szukając oparcia dla nóg. Jeśli nie możesz znaleźć wystarczająco wysokiego krzesła, skorzystaj z wyższej szafki lub biurka. W tym teście ważne jest tylko to, aby Twoje nogi zwisały luźno i bezwładnie, opierając się tylko i wyłącznie na powierzchni, na której siedzisz. Jak długo wytrzymasz? 5 minut, góra 10. Bardzo szybko poczujesz nieprzyjemne przeciążenia, które mogą skończyć się drżeniem mięśni, a nawet drętwieniem kończyn. Tak właśnie Twoje dziecko czuje się podczas jazdy w foteliku, bez zapewnienia mu stabilnego podparcia stóp.

To dlatego kręci się i wierci, próbując znaleźć najwygodniejszą pozycję i odciążyć nogi. To dlatego też co jakiś czas czujesz nieprzyjemne kopnięcia w przednie fotele. To niekoniecznie chęć zwrócenia na siebie uwagi z nudów czy przejaw niekulturalnego zachowania. To jedynie próba odnalezienia oparcia dla zmęczonych małych nóżek!

Jak pomóc Twojemu maluchowi – poznaj możliwości KneeGuardKids!

Wszystkim z nas podczas podróży zależy na komforcie. Mały człowiek odczuwa niewygodę dokładnie tak, jak Ty. Kiedy czujesz się źle, trudno jest Ci zachowywać spokój, dobrze się bawić i cieszyć wesołą atmosferą. Twoje dziecko ma dokładnie ten sam problem.

Jego bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego nie wolno mu opuszczać fotelika podczas jazdy samochodem. Należy zatem zadbać o jak najlepsze dostosowanie przestrzeni do jego potrzeb. Z pomocą przychodzi podnóżek KneeGuardKids. To niezwykle zmyślne, przenośne urządzenie można dołączyć do każdego modelu fotelika samochodowego montowanego przodem do kierunku jazdy.

Nie musisz zatem zmieniać tego, który już posiadasz. Podnóżek samochodowy KneeGuardKids składa się z dwóch podstawowych części – płyty montażowej i podestu dającego stopom dziecka odpowiednie, stabilne podparcie. Dzięki swojej konstrukcji umożliwia idealne dostosowanie do wzrostu dziecka, a poprzez łatwą regulację „rośnie” wraz z nim. Oznacza to, że Wasz KneeGuardKids będzie z Wami do końca przygody z transportem w foteliku. Jego łatwy montaż pozwala także na bezproblemowe przenoszenie go pomiędzy samochodami.

Czy KneeGuardKids naprawdę pomaga?

Podnóżek KneeGuardKids jest rekomendowany przez fizjoterapeutów nie tylko jako produkt przydatny w podróży, ale także jako przyjaciel dziecięcych stawów, mięśni i małych kręgosłupów. Usuwając nieprzyjemne napięcia, dba o prawidłową pozycję i rozwój Twojej pociechy. Posiada certyfikat TÜV Nord, a także pozytywnie zaliczone testy i symulacje zderzeniowe. Najważniejszymi rekomendacjami są natomiast opinie korzystających z niego rodziców, z którymi możesz zapoznać się tutaj.

KneeGuardKids to gwarancja nie tylko komfortowej, bezpiecznej podróży dla Twojego dziecka, ale także jego prawidłowego rozwoju kostno-szkieletowego.

 

Tags: , , , , , , , , , , ,

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek