KneeGuardKids zdobywcą prestiżowej nagrody – National Parenting Product Awards 2019!

laur-konsumenta-kneeguardkids

W tym roku prestiżowe nagrody amerykańskiego programu National Parenting Products Awards zostały rozdane po raz 29! Oznacza to już 29 lat nieustającej pracy nad testowaniem i wyborem produktów najlepszych dla Ciebie i Twojego dziecka.

Podnóżek KneeGuardKids laureatem plebiscytu National Parenting Products Awards

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród tegorocznych laureatów tego prestiżowego konkursu znalazł się również podnóżek KneeGuardKids doceniony za swoje innowacyjne podejście do komfortu i wspierania prawidłowego rozwoju najmłodszych! Produkt podbił serca jurorów jako odpowiedź na pojawiające się problemy z dostosowaniem bezpiecznej pozycji wymuszanej przez fotelik do fizjonomii najmłodszych podróżników. Doceniono jego skuteczność przy usuwaniu nadmiernego przeciążenia mięśni ud, odciążanie stawów, a także walory relaksacyjne, uspokajające i wyciszające. Szczególną uwagę zwrócono na jego przemyślaną konstrukcję. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji produkt rośnie wraz z dzieckiem! A więc koniec z sezonowymi zakupami! Stawiamy na komfort i wygodę pod każdym względem!

National Parenting Products Awards – lider opinii

Oragnizacja National Parenting Products Awards (NPPA) powstała ponad 29 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Ideą jej działalności jest ułatwienie rodzicom wyboru najlepszych produktów spośród tysiąca innych towarów dziecięcych zalewających co roku rynek. To największa tego typu inicjatywa działająca, nie tylko lokalnie, ale także na rynkach międzynarodowych. Dzięki swojej rzetelności i subiektywności zgromadziła szereg wielbicieli, zdobywając zaufanie rodziców na całym świecie. National Parenting Products Awards jest najchętniej śledzonym w mediach społecznościowych programem. Korzystają z niego zarówno rodziny, jak i specjaliści w branży towarów dziecięcych.

Nagrody przyznawane są w kilkunastu kategoriach. Począwszy od gier i zabawek edukacyjnych, zdrowia i bezpieczeństwo rodziny, macierzyństwa i karmienia piersią, poprzez muzykę, a nawet gry i aplikacje. Zwycięzcy to grono najbardziej rozpoznawalnych światowych marek dziecięcych. Stawiają one na jakość materiałów, walory rozwojowe oraz spełnianie najsurowszych wymogów stawianym produktom dla najmłodszych. Znalezienie się w tak znamienitym gronie jest dla nas zaszczytem!

 

Tags: , , , , , , , , , ,

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek