Okiem eksperta – jakie gadżety dziecięce są niezbędne w podróży?

kimex-radom-okiem-eksperta

Od kilku lat producenci akcesoriów dziecięcych prześcigają się w wymyślaniu i wprowadzaniu na rynek coraz to nowych towarów przeznaczonych dla najmłodszych odbiorców. Nowoczesne rozwiązania, które mają na celu poprawienie komfortu czy bezpieczeństwa maluchów równie mocno cieszą rodziców. Asortyment sklepów z produktami dziecięcymi zachwyca różnorodnością i innowacyjnością pomysłów, dzięki którym codzienne czynności wykonujemy szybciej, prościej i łatwiej. Podróż z maluchem to sytuacja, do której należy się przygotować i zabezpieczyć na wypadek różnych sytuacji. Również tutaj z pomocą przychodzą producenci dziecięcych akcesoriów. O to, co naprawdę przyda się w trakcie letnich wojaży, zapytaliśmy pana Zbigniewa Kijewskiego, eksperta ds. sprzedaży ze sklepu Kimex w Radomiu.

Okiem eksperta – dziecięce gadżety niezbędne w podróży

KneeGuardKids: Panie Zbigniewie, nadchodzi czas weekendowych wypadów i długich wakacyjnych podróży, do których rodzice lubią być dobrze przygotowani. Czy w Państwa asortymencie znajdziemy jakieś „must have”, każdej rodzinnej wycieczki?

Zbigniew Kijewski: Jest wiele artykułów, które mógłbym polecić. Zacznę może od najważniejszej kwestii, dotyczącej bezpieczeństwa. Żadna podróż samochodowa nie może obyć się bez fotelika z atestem. To absolutna podstawa. Warto zaopatrzyć się również w podnóżek KneeGuardKids, będący solidnym i stabilnym oparciem dla stóp dziecka. To bardzo ważna, a niestety dość często pomijana kwestia. Nogi dziecka siedzącego w foteliku najczęściej zwisają z niego w wymuszonej pozycji, przeciążając stawy malucha i powodując u niego nieprzyjemne napięcia. To bardzo mało komfortowa sytuacja, szczególnie przy wizji dalekiej podróży. Na szczęście podnóżek KneeGuardKids, w łatwy i prosty sposób eliminuje ten problem. Rodzice coraz częściej dostrzegają u swoich dzieci drętwiejące nogi, stąd produkt cieszy się rosnącą popularnością.

Ciekawym dodatkiem do fotelików są także specjalne pokrowce, wykonane z naturalnych i bardzo przyjemnych w dotyku materiałów. Przydadzą się szczególnie podczas letnich podróży, pomagając zadbać o odpowiednią higienę i termikę. Popularnością cieszą się także osłonki na pasy, zabezpieczające maluchy przed nieprzyjemnymi otarciami.

 

KneeGuardKids: Pozostańmy w temacie higieny – czy tutaj także nas Pan czymś zaskoczy?

Zbigniew Kijewski: Ostatnio dość sporą popularność zdobywają jednorazowe nocniki. To idealna propozycja dla maluchów w trakcie treningów tzw. odpieluchowywania. W czasie podróży nie zawsze mamy wpływ na to, kiedy i z jakiej toalety będzie nam dane skorzystać. Z tym pomysłowym produktem problem brudnych, przydrożnych ustępów zupełnie przestaje mieć znaczenie. Dla starszych dzieci rodzice zaopatrują się w specjalne, jednorazowe nakładki na deski.

 

KneeGuardKids: Jakie inne dedykowane podróżom z maluchem produkty są najczęściej  wybierane u Pana w sklepie?

Zbigniew Kijewski: Bardzo popularne są przeróżne organizery. Występują w formie zarówno klasycznych toreb, jak i nakładek na fotele zaopatrzonych w rzędy kieszonek i skrytek. Warto zaopatrzyć się także w taki produkt, bo luźno położone przedmioty mogą stanowić zagrożenie w aucie.

 

KneeGuardKids:  Faktycznie, to bardzo ciekawe rozwiązania.

Marian Kowalski:  Zdecydowanie! Tak wyposażeni możemy już spokojnie ruszać w trasę!

 

KneeGuardKids:  Dziękujemy serdecznie za rozmowę.

 

Tags: , , , , , , , , , ,

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek