Jak podnóżek może zapobiec przyszłym problemom z żyłami Twojego dziecka?

podnozek-samochodowy-kneeguardkids

Jak zapewne wiesz, kluczem do zdrowia i dobrego samopoczucia są profilaktyka i dobre nawyki. Z tego względu zapewne już teraz dbasz o odpowiednie odżywianie dziecka i zapewniasz mu codzienny ruch. Czy wiesz, że dla prawidłowego rozwoju dziecka równie ważna jest troska o dobrą postawę, szczególnie podczas jazdy samochodem? Używanie podnóżka samochodowego podczas każdej podróży — zarówno tej na krótszy, jak i na dłuższy dystans, jest bardzo istotnym czynnikiem w zapobieganiu przyszłym chorobom żył u Twojego podopiecznego.

Problemy z żyłami jak ich uniknąć?

Jednym z częstych kłopotów zdrowotnych jest ten związany z żyłami. Ból, dyskomfort czy nieestetyczne ślady to najmniej poważne z objawów. Te nieprzyjemne dolegliwości mogą się jednak przerodzić w problemy z kończynami, czuciem i władzą w nich. Dlatego tak istotne jest, by dbać o żyły już od najmłodszych lat. Jaki jest klucz, który pozwoli uniknąć wizyty u flebologa w przyszłości? 

Wspomniane już zdrowe odżywianie i ruch to tylko dwa z wielu ważnych elementów. Kolejnym jest troska o to, by kończyny nie były nadmiernie uciskane. Podczas podróży zatroszczyć się o to pomoże podnóżek samochodowy KneeGuardKids

 

Nieprawidłowa postawa podczas jazdy samochodem zapobiegnij jej dzięki podnóżkowi do auta KneeGuardKids

Z pewnością Twój podopieczny posiada atestowany fotelik. Jego głównym zadaniem jest zapewnienie maluchowi ochrony podczas wypadku. Czy jednak pomagając malcowi usadowić się w samochodzie, zwróciłeś uwagę na to, jak ułożone są jego nóżki? Jeśli dziecko kiedykolwiek kopnęło w przednie siedzenie podczas jazdy to dla Ciebie znak, że ta pozycja nie jest komfortowa. Pomocna okaże się odpowiednia podstawka w postaci podnóżka KneeGuardKids. 

Brak wygody to jednak mały problem w porównaniu z potencjalnymi kłopotami z żyłami. Pomyśl, jak uciskane są nóżki malucha, gdy nie mają odpowiedniego podparcia. Taka blokada to prosta droga do poważnych chorób. Pierwszym, niepokojącym objawem jest cierpnięcie nóżek. 

 

Podnóżek KneeGuardKids — ochrona żył na każdym dystansie

Choć może się wydawać, że w rozwiązanie, jakim jest podnóżek samochodowy, warto zainwestować jedynie wtedy, gdy jeździsz często i na długie dystanse, to jednak  szybko okaże się, że takie podejście jest błędne. Pomyśl, jak wiele godzin tygodniowo spędzacie razem w samochodzie. Nawet jeśli podróż do przedszkola, szkoły, czy bliskiej rodziny zajmuje Wam mniej niż 30 minut, jeśli zsumujesz codzienne wycieczki, wyjdzie dość pokaźna ilość godzin. 

Dlatego, jeśli na co dzień dbasz o zdrowie malucha, także podczas wyjazdów zadbaj o jego komfort i zdrowie. Podnóżek do auta KneeGuardKids pozwoli dziecku utrzymać właściwą postawę. Dzięki temu, nogi nie będą zblokowane, nie powstanie ucisk, którego efektem mogą być problemy z żyłami. By jednak cieszyć się pełnymi możliwościami, jakie daje podnóżek, pamiętaj o odpowiednim dopasowaniu go do wzrostu najmłodszego podróżnika. 

 

Na stan zdrowia każdej dorosłej osoby mają ogromny wpływ zachowania z okresu dzieciństwa. Pamiętaj o tym każdego dnia, troszcząc się o swojego podopiecznego. Dzięki podnóżkowi KneeGuardKids Twoje dziecko zyska także dodatkowe zabezpieczenie podczas ewentualnej stłuczki, a stabilnie podparte nóżki sprawią, że każda przejażdżka autem będzie kojarzyć mu się z miłymi chwilami spędzonymi w gronie najbliższych.

Tags: , , , , , , ,

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek