Podnóżek do samochodu – nowa jakość podroży dla dzieci

dla-kogo-przeznaczony-jest-kneeguard-kids

Podróżowanie z dzieckiem, choć jest oczywiście przyjemne, to poniekąd stanowi prawdziwe wyzwanie. Ciężko jest przecież zachęcić malca do spędzenia kilku godzin bez ruchu w samochodzie. Dlatego tak ważnym jest, by przygotowując się do podróży, zadbać o każdy szczegół. Jeśli weźmiesz ze sobą podnóżek do samochodu, masz pewność, że poznasz zupełnie nową jakość podróży. Zobacz jakie możliwości daje Twojemu podopiecznemu podstawka do fotelika KneeGuardKids!

Zastosuj podnóżek do auta i zapomnij, że Twoje dziecko narzekało na niewygodę

Maluchy często narzekają na nudę i brak komfortu. O ile z tym pierwszym wyzwaniem jesteśmy sobie w stanie poradzić, chociażby opowiadając bajki, grając w gry  czy puszczając audiobooki, o tyle drugi problem jest o wiele trudniejszy do rozwiązania. Istnieje jednak prosty sposób na szybką poprawę komfortu małego podróżnika – to zastosowanie podnóżka do fotelika.

Łatwy w montażu podnóżek samochodowy stanie się dla nóg dziecka stabilnym podparciem, które nie pozwoli na to, by kończyny znajdowały się w niewygodnej pozycji. Dzięki temu mały podróżnik, nawet podczas drogi trwającej długie godziny, nie będzie odczuwał dyskomfortu. Wszystko dzięki temu, że choć siedzi w foteliku, nogi nie są uciskane. Nie cierpną, nie bolą. To ogromna poprawa, dzięki której problem z wygodą przestanie dotyczyć Twojego malucha. A Ty zapomnisz o narzekaniu na niewygodę.

 

Podnóżek do auta KneeGuardKids – klucz do podróży komfortowej dla wszystkich pasażerów

Dzięki umieszczeniu nóg na podnóżku do auta, dziecko będzie siedziało w odpowiedniej pozycji. Wygodna, prosta postawa to najlepsza gwarancja tego, że maluch przestanie poszukiwać alternatyw. Koniec z kopaniem po przednim fotelu, które jest uciążliwe także dla innych pasażerów. Co bardzo ważne, wysokość i kąt nachylenia podestu podnóżka KneeGuardKids możesz dostosować do wzrostu i indywidualnych preferencji dziecka. Dzięki temu podróże staną się o wiele bardziej komfortowe dla wszystkich uczestników.

 

Podnóżek samochodowy  – poznaj nowe znaczenie bezpieczeństwa

Zapewne wiesz jak ważnym dla ochrony Twojego malucha jest posiadanie atestowanego fotelika. Nie bez powodu jest ono wymagane przepisami. Czy wiesz jednak, jak ważne w razie kolizji jest korzystanie z  podnóżka do auta? Nawet z pozoru lekkie uderzenie może być tragiczne w skutkach, jeśli dziecko ma źle ułożone nogi, np. zaparte o oparcie przedniego fotela. Uraz kończyn i bioder to możliwe efekty takiego wypadku.

Mając podnóżek do auta, nie musisz się także martwic się o problemy zdrowotne. Kłopoty z krążeniem, czy kręgosłupem nie spotkają Twojego dziecka. Gwarancją jego bezpieczeństwa i prawidłowej postawy jest oparcie nóg na solidnej podstawce.

Jak widzisz, ta pozornie niewielka rzecz, jaką jest podnóżek do fotelika KneeGuardKids, może całkowicie zmienić jakość podróżowania dziecka. Komfort i bezpieczeństwo, które dotychczas były dostępne w nieco ograniczonej formule, staną się nowym standardem. Miej także na uwadze, że dzięki łatwemu montażowi, podnóżek samochodowy może towarzyszyć Wam na dłużej, niezależnie od auta, którym wybierzecie się na przyjemną wycieczkę.

Tags: , , , , ,

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek