Podnóżek KneeGuardKids – kiedy może pomóc Twojemu dziecku?

kiedy podnóżek samochodowy może pomóc twojemu dziecku?

Długie podróże z dziećmi bywają męczące zarówno dla współpasażerów, jak i maluchów. Czas spędzony w aucie sprawia, że się nudzą, a wymuszona pozycja ciała w foteliku często staje się przyczyną rozdrażnienia. Na szczęście wiemy, co zrobić, by podróżowanie stało się dla najmłodszych zdecydowanie wygodniejsze. Z pomocą przychodzi nasz innowacyjny podnóżek samochodowy KneeGuardKids, który może pomóc Twojemu dziecku.

W jakich sytuacjach podnóżek KneeGuardKids może pomóc Twojemu dziecku?

Niewygodnie mi!

Zapewne oprócz słów: „daleko jeszcze?” i „nudzi mi się!”, Twoje dziecko powtarza dość często: „niewygodnie mi!”. Kilkulatek odczuwa dyskomfort, kiedy jego nogi zwisają podczas podróży. Czym to się objawia? Młodsze dzieci opierają nogi o fotel znajdujący się z przodu. Ślady bucików na oparciu powinny Ci zasygnalizować, że komfort podróżowania dziecka zdecydowanie należy do wątpliwych. Dzieci mają także tendencje do krzyżowania nóg czy opierania ich o boczne drzwi. Taka pozycja ciała niestety nie jest bezpieczna.

Nienaturalna pozycja

Jeśli dziecko długo przebywa w pozycji siedzącej, zapięte pasami w foteliku, może zacząć się wiercić i w efekcie podróżować w niezbyt wygodnej i bezpiecznej pozycji. Zwisające nóżki, sprawiają, że podudzia są nadmiernie uciskane, a przez to dochodzi do zaburzeń krążenia krwi. Efektem tego jest uczucie zdrętwienia, co nie jest przyjemne dla małego pasażera. Więcej na temat wpływu braku podparcia nóg na kręgosłup dziecka przeczytacie również w naszym wywiadzie z dr n. reh. Jolantą Stępowską.

Warto zatem bacznie obserwować to, w jakiej pozycji jeździ dziecko i możliwie często robić postoje choćby po to, żeby poprawić pozycję jego ciała. Krzyżowanie nóg w foteliku czy zapieranie ich o przednie fotele może być tragiczne w skutkach, nawet przy niewielkiej stłuczce. Dlatego też tak istotne jest odpowiednie podparcie nóg dziecka, które zapewnia podnóżek samochodowy KneeGuardKids.

Podnóżek KneeGuard Kids – towarzysz komfortowych podróży

Chcąc zniwelować nieprzyjemne odczucia dziecka powstałe w trakcie podróży, wybierz
bezpieczne dla zdrowia Twojej pociechy rozwiązanie. Podnóżek KneeGuardKids jest doskonałym pomysłem dla osób, które często przewożą dzieci autem w fotelikach skierowanych przodem do kierunku jazdy. Pamiętajmy o tym, że dzieci do około 9 roku życia mają spory problem ze zwisającymi w trakcie jazdy nóżkami. Warto zapewnić im stabilne podparcie, aby nie tylko podróżowali znacznie wygodniej, ale i bezpieczniej.

Podnóżek KneeGuardKids jest łatwy w montażu i pasuje niemal do każdego typu fotelika skierowanego przodem do kierunku jazdy czy modelu samochodu. Można go bez problemu dopasować do wzrostu pociechy, przez co „rośnie on razem z dzieckiem”. Już dziś dołącz do grona zadowolonych kupujących, których dzieci podróżują bezpiecznie, bez kopania w fotele i zbędnego dyskomfortu!

Tags: , , , , , , ,

Przekonaliśmy cię?

Sprawdź gdzie kupić podnóżek